- Akumulátorové nářadí Milwaukee
- Síťové nářadí Milwaukee
- Skladování
- Milwaukee Ruční nářadí
- Příslušenství Milwaukee
- Milwaukee bezpečnost práce
- Magnetický držák bitů
- Rhodius
- EHWA Zenesis Diamant
- FLEX
- Fischer Kotevní Technika
- Podle profesí
Novinky, akce a slevy!
Newsletter zasíláme jednou za měsíc.
- Úvod
- Milwaukee M12
- Milwaukee M12 FUEL FPD-402X KOMPAKTNÍ PŘÍKLEPOVÁ VRTAČKA
Milwaukee M12 FUEL FPD-402X KOMPAKTNÍ PŘÍKLEPOVÁ VRTAČKA
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Detailní popis
- Parametry
Milwaukee M12 FUEL FPD-402X KOMPAKTNÍ PŘÍKLEPOVÁ VRTAČKACentrální sklad 4-10 dnů11 978,00 CZK/ ks9 899,17 CZK bez DPH
Detailní popis
Milwaukee M12 FUEL FPD-402X kompaktní příklepová vrtačka
Bezkartáčový motor POWERSTATE™ zajišťuje maximální výkon v kompaktním balení. Inteligentní systém REDLINK PLUS™ chrání nářadí a baterii digitální ochranou a posiluje výkon. Flexibilní akumulátorový systém pracuje se všemi bateriemi Milwaukee® M12™.
Popis produktu
Akumulátorová příklepová vrtačka Milwaukee M12 FPD je vybavena bezuhlíkovým motorem POWERSTATE™, který zajišťuje ještě větší výkon v kompaktním balení. Bateriový modul REDLITHIUM-ION™ se vyznačuje moderní konstrukcí, pokročilou elektronikou a trvalým výkonem, což poskytuje delší dobu chodu a více práce za celou životnost.
Individuální monitorování bateriových článků optimalizuje dobu práce stroje a zajišťuje dlouhodobou životnost bateriového bloku. Kovové sklíčidlo o velikosti 13 mm umožňuje rychlé změny a upevnění bitů. Ukazatel stavu akumulátoru zobrazuje zbývající nabití a LED osvětlení zajišťuje viditelnost pracovního místa.
Klíčové vlastnosti
- Bezkartáčový motor POWERSTATE™
- Inteligentní systém REDLINK PLUS™ s digitální ochranou
- Baterie REDLITHIUM-ION™ s pokročilou elektronikou
- Individuální monitorování bateriových článků
- Kovové sklíčidlo 13 mm pro rychlé změny bitů
- Elektronická spojka s 16 nastaveními kroutícího momentu plus 1 pro zablokování spojky vrtání a 1 pro zablokování spojky kladiva
- Ukazatel stavu akumulátoru
- LED osvětlení pracoviště
- Pracuje se všemi bateriemi Milwaukee® M12™
Obsah balení
- Vrtačka Milwaukee M12 FUEL FPD-402X
- 2× akumulátor 4,0 Ah
- Nabíječka (čas nabíjení 80 min)
- Heavy Duty kufr
Technické parametry


| Napětí | 12 V |
| Typ akumulátoru | Li-ion |
| Kapacita akumulátoru | 4,0 Ah |
| Počet akumulátorů | 2 |
| Čas nabíjení nabíječkou | 80 min |
| Sklíčidlo | 13 mm kovové |
| Maximální krouticí moment | 44 Nm |
| Počet otáček — 1. stupeň | 0–450 ot./min |
| Počet otáček — 2. stupeň | 0–1700 ot./min |
| Nastavení rychlosti | 2 |
| Maximální počet úderů | 0–25 500 ú./min |
| Maximální průměr vrtání do dřeva | 35 mm |
| Maximální průměr vrtání do oceli | 13 mm |
| Maximální průměr vrtání do zdiva | 13 mm |
| Šrouby do dřeva |
Výrobce
Milwaukee Tool - Techtronic Industries Czech s.r.o.
Radlická 751/113e, Jinonice (Praha 5), 158 00 Praha
Parametry
ZárukaProdloužená záruka 3 roky
VýrobceMilwaukee Tool
Aku systémM12
MotorBezuhlíkový
Typ akumulátoruLi-ion
Hmotnost kg4.84
Zboží zařazeno v kategoriích


%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
%20ve%20st%C5%99edn%C3%AD%20velikosti.jpeg)
.png)










